Kerintys prancūziški kvepalai

2017-05-01

 Sakoma, jog iš čia atkeliavo visiems geriausiai pažįstami kvapų deriniai ir jų gamybos menas. Iš tiesų, kad gaminti kvepalus yra menas, nedrįstų ginčytis turbūt nė vienas. Tai daug dėmesio ir atsidavimo reikalaujantis procesas, nes atsakingai turi būti parinkta kiekviena aromato nata ir jos intensyvumas. Prancūziški kvepalai išsiskiria kokybe, todėl jie yra kone geidžiamiausi iš visų kvapų. Išskirtiniai sugebėjimai išgauti originalius derinius ir unikalius aromatus ne retai laikoma viena pagrindinių prancūzų savybių. Todėl šios šalies vardas ir žodis kvepalai daugeliui atrodo tiesiog neišskiriami. Prancūziški kvepalai jau seniai įsitvirtino kvepalų elito viršūnėje, yra nepralenkiami populiarumu, o kitų šalių gamintojai nuolat stengiasi nuo jų neatsilikti ir į juos lygiuotis.

Nepranokstami prancūziški kvepalai

Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių prancūziški kvepalai laikomi tokiais populiariais - jie ilgai laikosi ant kūno. Taip yra todėl, kad kokybiškai pagaminti kvepalai garuoja palaipsniui. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad dėl jų unikalios sudėties aromatas atsiskleidžia ne iš karto. Vos pasipurškus kvepalais jie ima skleisti gan stiprų kvapą, tačiau po kelių valandų jis tampa neatpažįstamu. Taip yra todėl, kad vos pirmoji kvepalų gama praranda intensyvumą, visu grožiu ima skleistis vidurinioji. O po jos ir trečioji. Taigi, kvapas ne tik ilgiau laikosi, tačiau subtiliai kinta išlaikydamas pagrindinį aromatą, nuolat atskleisdamas vis naujas gamas. Būtent dėl šios priežasties sakoma, kad kvepalai kaskart sukelia naujas emocijas. Kaip galėtų būti kitaip, jei jie patys nuolat kinta.

Kerintys prancūziški kvepalai

Prancūziški kvepalai buvo vertinami visais laikais. Ir dabar jie laikomi viena iš geriausių dovanų tiek mylimai moteriai, tiek mylimam vyrui. Jie geriau nei prabangiausi drabužiai kuria žavesio, aistros ir paslapties derinį. Atskleidžia Jūsų grožį ir pabrėžia išskirtinumą. Be to, tai pati svarbiausia įvaizdžio dalis, tikroji Jūsų vizitinė kortelė. Juk nuo Jūsų sklindantį kvepalų kvapą aplinkiniai užuodžia daug greičiau nei spėjate ištarti žodį. Ir net nepatikėsite, kiek daug tai gali apie Jus pasakyti ar kokį neišdildomą įspūdį padaryti. Taigi, rinktis kokybiškus, ilgai išliekančius, subtiliausio aromato prancūziškus kvepalus išties geras sprendimas.

Prancūziški kvepalai internetu

Kaip ir visų kvepalus bei kitų rūšių gaminius, taip ir prancūziškus kvepalus galima įsigyti internetu. Tai padaryti išties lengva. Juk reikia tiesiog susirasti kvapą ir jį užsisakyti. Žinoma, kartais atsitinka taip, kad kvapo, kurio ieškote, internetinėse parduotuvėse tiesiog nėra. Ką daryti tada? Patarimas gana paprastas - Jums reikia pasidomėti, kokia patinkančių kvepalų sudėtis. Turėdami šią informaciją galėsite be vargo atrasti Jūsų uoslei maloniausią kvapą. O galbūt net dar mielesnį širdžiai nei tas, kurio ieškojote. Nebijokite ir būkite atviri pasiūlymams bei naujovėms - prancūziški kvepalai laukia Jūsų.

Prancūziški kvepalai - kur purkšti?

Prancūziškų kvepalų kokybe abejojančių nėra, tačiau ką reikia žinoti, norint, kad kvapas būtų kuo efektyvesnis ir kuo ilgiau išliktų ant kūno? Iš tikrųjų labai svarbu vieta, ant kurios yra purškiami kvepalai. Žinoma, geriausia kvepinti odą, ypač tas vietas, kur ji ploniausia (riešus, kaklą) tačiau taip pat puikiai kvapas laikosi ir ant plaukų. Dažnai kvepalai purškiami ant drabužių, tai gana gera mintis, bet reikėtų nepamiršti, kad gali likti dėmės, todėl drabužius geriau kvepinti išvirkščius.