Pristatymas

Šaltuoju žiemos klimato  periodu rekomenduojame naudotis kurjerio paslaugomis,kad išliktu pirkinio kokybė.

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių kiekio bendros sumos:

  • kai užsakomų prekių bendra suma yra iki 24,99 Eur , tada pristatymas kurjeriu ar LPEXSPRESterminalu,visoje Lietuvoje kainuoja 3,48 Eur.
  • kai užsakomų prekių bendra suma yra  25 Eur. ir virš , tada pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti teisingą prekių pristatymo vietą ir kontaktinį telefono numerį. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo. 2-5 dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos (perduotos kurjeriui), būsite informuoti elektroniniu pranešimu arba telefonu (tik jei esate registruotas vartotojas). Jei kurjeris per 5 darbo dienas, skaičiuojant nuo elektroninio pranešimo gavimo dienos, nesusisieks su Jumis ir nepristatys užsakytų prekių, prašome informuoti mus apie tai el.paštu info@vipseta.lt

Primename, kad prekių priėmimo momentu patikrintumėte ar nėra pažeista siuntos pakuotė. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite pilną teisę nepriimti siuntos ir tai pažymėti krovinio važtaraštyje. Taip pat svarbu patikrinti ar gavote tiek pakuočių, kiek nurodyta krovinio važtaraštyje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasirašius ant krovinio važtaraščio be pastabų laikoma, jog perduota siunta yra be defektų ir jokios pretenzijos dėl kurjerio paslaugų nepriimamos. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Informuojame, jog prekės išvaizdas ar spalva gali skirtis nuo produkto pateikto nuotraukose, jei dėl to turite klausimų prašome susisiekti su mumis.

 

Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai netvirtinami ir nesiunčiami. Savaitgalį ar šventinę dieną pateikti užsakymai bus apdoroti sekančią darbo dieną.

 

Negali išsirinkti?

Užsisakyk nemokamą prezentaciją savo biure ar namuose. Paslauga teikiama didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tel. +37064640448 arba el. paštu: info@vipseta.lt