Universalūs kvepalai

Grožis - subtilus ir labai individualus dalykas. Kiekvienas jį supranta, vertina ir pateikia savaip. Nėra ir negali būti standartų ar taisyklių, kas yra, o kas nėra gražu. Vienam priimtini ryškių spalvų deriniai, kitas labiau mėgsta pastelinius atspalvius ar pirmenybę teikia santūrumui. Ir tai tik spalvos... Juk dar yra gausybė skirtingų modelių ir įvairiausio dizaino variantų. Be to, grožis nėra vien drabužiai. Juk tai taip pat ir batai, makiažas, aksesuarai... Galiausiai net kvepalai. Jų pasirinkimas, ko gero labiau nei kas kitas, priklauso nuo išskirtinių asmeninių žmogaus savybių, charakterio, būdo ir pomėgių. Ir net vietos bei paros laiko, kur ir kuriuo renkatės kvepintis. Todėl visiškai nenuostabu, kad daugelis kvepalus renkasi pagal savo zodiako ženklą, sudedamąsias jų dalis bei intensyvumą, kilmės šalį, gamintoją ar net buteliuko dizainą.

Švelnūs kvepalai

Švelnūs kvepalai puikiai tiks ankstyvą rytą ar įprastą darbo dieną. Paprastai tokius aromatus renkasi ramesnio būdo, gana jausmingi žmonės arba tie, kurie nenori atkreipti į save per daug aplinkinių dėmesio. Žinoma, tai nereiškia, kad jie nenori būti pastebėti išvis. Priešingai. Švelnūs kvepalai padeda sukurti neišdildomą santūrios asmenybės įvaizdį. Lengvas ir šiek tiek romantiškas levandų ar pievų gėlių kvapas - pats geriausias pasirinkimas estetiką vertinantiems žmonėms. Žinoma, švelnūs kvepalai gali puikiai derėti ir vakare. Aksominis ir lengvas it šilkas kvapas pabrėš Jūsų eleganciją prašmatniame vakarėlyje ar romantiškai leidžiant laiką vakarieniaujant restorane.

Aštresni kvepalai

Priešingai nei švelnūs, aštresni kvepalai tinka veržliems ir savimi visiškai pasitikintiems žmonėms. Tai kvapas, kurį užuosi ir per šimtą mylių. Greitai pasklindantys ir visų dėmesį prikaustantys kvapai. Paprastai tai cinamono, alyvų ar citrinžolės aromatai. Aštresnius kvepalus įprasta rinktis sėsliems ir šiek tiek užsispyrusiems žmonėms, kurie tvirtai žino ko nori. Ryškūs jų aromatai sustiprina energingos ir ryžtingos asmenybės įvaizdį. Tokio tipo kvepalai labiau tinka vakarais, ypač einant į kokią šventę. Juos pasirinkęs sulauksite tikrai daug dėmesio ir tapsite vakarėlio pažiba.

Universalūs kvepalai

Be įprastų, tradicinių tiek švelnesnių, tiek aštresnių kvepalų vis daugiau gamintojų ima siūlyti universalius variantus. Kas yra universalūs kvepalai? Tai sprendimas Jums abiems. Įsivaizduokite, jei staiga Jūsų namuose atsirastų dvigubai daugiau vietos kvepalų lentynose? Kaip tai įmanoma? Paprasčiausias būdas - rinktis universalius kvapus. Tai aromatai, kurie tinka ir jai, ir jam. Pagalvokite, vienas vienintelis kvepalų buteliukas, kuriuo pasipurkšti galite ir Jūs ir Jūsų antroji pusė. Praktiška ir nepaprastai patogu. O didžiausiais universalių kvepalų privalumas - jie skleidžia skirtingą aromatą, jei yra papurkšti ant tvirto vyro kūno ir ant dailaus moters. Šios rūšies kvepalai tapo sensacija aromatų pasaulyje ir ilgam buvo įsitvirtinę populiariausiųjų sąraše. Tačiau, žinoma, nėra visiems tinkančio varianto, todėl nuslūgus susižavėjimo naujiena bangai daugelis grįžo prie savo mėgstamų kvapų. Kad ir kaip patogu būtų universalus kvapas - individualus kiekvieno skonis pranoksta viską. Ir iš tiesų, galbūt atskirus kvapus turėti yra geriau, juk nesi priklausomas ar su kažkuo susietas. Turbūt ne veltui sakoma, kad tai, kas tinka visiems, iš tikrųjų netinka niekam. Taigi, kaip ir visi kiti dalykai, taip ir universalūs kvepalai, turi tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių. Ir kiekvienam klientui geriausiai žinoti ko jis nori ir ko jam reikia. Kvepalų pasaulyje - visiška pasirinkimo laisvė.