Moteriški kvepalai - jų sudėtis

Moteriški kvepalai - ypatinga įvaizdžio dalis. O kartais - net pati svarbiausia. Anot vienos garsiausių pasaulio moterų, Merilyn Monroe, - kvepalai yra pats mėgstamiausias jos drabužis. Juk jie geriau nei aukščiausios kokybės šilko skara gali apgobti moters pečius ar ryškiau nei eksentriška apranga pabrėžti valiūkišką prigimtį. Paprastai moterims reikalingas daugiau nei vienas aromatas, todėl turimų kvepalų asortimentas būna ganėtinai platus. Juk joms būdinga rinktis kvapą pagal nuotaiką ar net orą. Kartais taip, kad derėtų, o kartais, kad sudarytų unikalų kontrastą. Moterys prisiriša prie kvapų, kurie joms iš tiesų patinka. Dažnai būna taip, kad tuo pačiu aromatu moteris kvepinasi metų metus. Ir net atradusi naują kvapą negali išsiskirti su senuoju. O jei atsitinka taip, kad pastarojo jau nėra galimybės rasti prekyboje - renkasi kuo panašesnį į buvusį. Moteriški kvepalai yra tarsi gyvenimo dalis, be kurios dažniausiai neįmanoma įsivaizduoti nė vienos dienos. Juk išeiti iš namų nepasipurškus mylimu kvapu daugeliui moterų tolygu, kaip išeiti iš namų neapsirengus.

Moteriški kvepalai - kaip juos laikyti?

Išsirinkti kvapą nėra sunkiausia proceso dalis. Jei tiksliai žinai kokių kvepalų ieškai ar kokia turi būti jų sudėtis, tuomet tai nesukelia visiškai jokių problemų. Sudėtingiau yra tada, kai reikia išspręsti klausimą, kaip juos laikyti. Moteriški kvepalai retai stovi lentynoje vieni. Dažniausiai ten išvysti galima bent kelis buteliukus. Ką daryti, kad kvapus būtų galima naudoti kuo ilgiau ir nereikėtų jų išmesti? Pirmiausia, svarbu apgalvoti jų kiekį. Racionalus kvepalų pasirinkimas yra svarbiausia. Net labai patinkančių kvapų neverta pirkti be saiko. Juk asortimentą papildyti galima bet kada sunaudojus turimus kvapus. Taip pat svarbu ir vieta, kurioje stovi moteriški kvepalai. Ši vieta turėtų būti vėsi ir nepasiekiama saulės spinduliams (dėl jų poveikio kvepalai šyla, mažiau sandariuose buteliukuose ima garuoti, o kai kuriuose ir rūgti). Tad jei norite kuo ilgiau mėgautis kokybišku, nepakitusiu kvapu, turite tinkamai pasirūpinti jų laikymo vieta.

Moteriški kvepalai - jų sudėtis

Moteriški kvepalai gali būti sudaryti iš įvairiausių derinių. Tai sodresni ir švelnesni aromatai, kontrastinga jų dermė ar harmoningas skambesys. Kiekviena moteris juos renkasi pagal savo būdą ir pomėgius. Svarbu, kad kvapas būtų neįkyrus ir nedirgintų uoslės, kitaip Jus tai nuolat erzins. Kvapas yra beveik kaip drabužis, todėl juo pasipuošusi moteris taip pat turi jaustis patogiai ir komfortiškai. Kvepalai neturi varžyti ar erzinti, jie turi suteikti žavesio ir pasitikėjimo savimi. Todėl rinkdamasi kvapą moteris turėtų objektyviai įvertinti jų sudėtį, apgalvoti, ar nė vienam iš komponentų nėra alergiška, ar užuodus tam tikrų augalų, pavyzdžiui, lelijų ar apelsinų, kvapą jis nedirgina bei nekelia neigiamų emocijų. Kvapas Jus lydės visą dieną, derėtų to nepamiršti.

Moteriški kvepalai internetu

Pastaruoju metu vis labiau klestint internetinės prekybos mastams, dažniau ir dažniau moteriški kvepalai įsigyjami internetu. Žinoma, juk tai labai patogus ir praktiškas būdas. Jums nereikia važiuoti į parduotuves, ieškoti patinkančio kvapo ir tokiu būdu gaišti marias laiko. Pakanka prisėsti prie kompiuterio, pasiimti puodelį kavos ar arbatos ir laisvai, nevaržomai nei personalo, nei aplinkinių rinktis kvepalus. Be to, paprastai pirkti kvepalus internetu yra kur kas pigiau nei kvepalų parduotuvėse. Juk pristatymas dažniausiai nieko nekainuoja, o taip pat Jums nereikia padengti dalies papildomų parduotuvės išlaidų.