Tikri prancūziški vyriški kvepalai

Kvepalai ko gero yra vienas iš tų dalykų, kurie vyrams svarbūs ne mažiau nei moterims. Paprastai vyrai kvapą renkasi itin atidžiai ir kruopščiai. Juk tai visos dienos palydovas, kurio negali atsisakyti kada tik panorėjęs. Kvepalų nenusimesi lyg kaklaraiščio ar nepasikeisi lyg marškinių. Nors prastai pasirinktas kvapas gali imti dusinti labiau nei stipriai suveržtas kaklaraištis ar per siaura marškinių apykaklė. Taigi, vyriški kvepalai tokia pat paklausi prekė, kaip ir moteriški. Jų gamyba taip pat labai subtilus procesas ir kiekvienas kvapą renkasi pagal dominuojančius aromatus ir jų intensyvumą. Tačiau derėtų nepamiršti, kad rinktis kvepalus reikėtų labai atsargiai. Vos papurškus ant kūno, jie skleidžia stipresnį ir šiek tiek intensyvesnį kvapą nei jis bus po keliolikos minučių. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kur būtent pakliuvo kvepalų šlakelis. Nes tiek nuo odos, tiek nuo drabužių ar plaukų sklindantis aromatas gali skirtis. Ir kartais net gana žymiai. Taip pat ir vos purkštelėjus. Jei ką tik papurškus kvapas Jums patinka - neskubėkite kvepalų pirkti. Palaukite šiek tiek ir pauostykite dar kartą. Gali būti, kad prasisklaidęs aromatas Jums nebus malonus.

Vyriški kvepalai - kaip išsirinkti?

Kvepalų, tiek moteriškų, tiek ir vyriškų, pasirinkimas išties platus. Tad kaip žinoti, kurį kvapą rinktis? Žinoma, atsakyti sunku, o gal net ir neįmanoma. Tačiau yra keletas dalykų, kurie galėtų palengvinti šią užduotį ir apsaugoti nuo klaidingo pasirinkimo. Juk nė vienas nenori švaistyti pinigų veltui ir įsigyti kvepalus, kurie vėliau bus nenaudojami. Tad svarbiausia taisyklė, kurios derėtų laikytis - nemaišyti kvapų. Kaip tai suprasti? Viskas ganėtinai paprasta. Tiesiog neikite rinktis kvepalų jau pasikvepinę. Kodėl tai svarbu? Todėl, kad net jei Jums atrodo, kad kvapo jau nesijaučia, jis vis dar yra ant Jūsų kūno ar drabužių. Sumaišius su kitais kvepalais gali gautis labai prastas derinys. Taip pat svarbu nepurkšti kelių kvapų tuo pačiu metu (renkantis kvepalus) net ant skirtingų kūno vietų. Aromatui sumišus ore aplink Jus taip pat negalėsite pajusti tikrojo kvapo ir objektyviai išsirinkti.

Vyriški kvepalai ir pagrindiniai aromatai

Vyriški kvepalai įvairove stebina ne mažiau nei moteriški, tad ir jų sudėtis bei aromatų deriniai taip pat labai skirtingi. Sakoma, kad pirmieji prancūziški kvepalai buvo skirti būtent vyrui, Prancūzijos karaliui. Taigi, tai yra senas atradimas ir galbūt net visos parfumerijos istorijos pradžia. Nors jų sudėtis labai įvairi, tačiau dominuoja keli pagrindiniai kvapai. Dažnai sudėtyje yra ir gėlių aromatų, tačiau jie kur kas sodresni nei moteriškuose kvepaluose. Vieni iš dažniausiai naudojamų aromatų:

  • Medžių ir miškų augmenijos (Dažniausiai tai sandalmedžio, paparčių aromatas. Šis kvapas nepaprastai gaivus ir jaukus, tačiau tuo pat metu solidus ir vyriškas).
  • Žolių (Ko gero populiariausi šios kategorijos aromatai - levanda ir žalioji arbata. Derinami su kitais kvapais šie atskleidžia vyrišką energiją ir vidinę ramybę bei pasitikėjimo savimi jausmą).
  • Aitresnių prieskonių (Aitresnių prieskonių kvapai, pavyzdžiui, rozmarino ar mėtos, kuria žvalaus, veržlaus ir sėkmingo vyro įvaizdį). Tikri prancūziški vyriški kvepalai Tikri prancūziški vyriški kvepalai - tai ilgai išliekantis kvapas, kuris laikui bėgant kinta, keičiasi jo intensyvumas ir juntamas aromatas. Tai kvepalai, kuriuos užuodę visada atskirsite, nes jų unikalūs deriniai tiesiog keri. Jei norite būti žavingas, dėmesį patraukiantis vyras - tinkami kvepalai yra svarbiausia Jūsų įvaizdžio dalis.