WC CERAMIC SANITARINIŲ ZONŲ GELINIS VALIKLIS

ID: 756750GB
Kaina: 14.99 Eur
Į krepšelį

CERAMIC SANITARINIS VALIKLIS 750 ML CERAMIC veikia iškart užpylus ant paviršiaus. Puikiai nuvalo vandens nuosėdas, kalkes, geltonas dėmes ir oksidus nuo keramikinių paviršių, čiaupų taip pat ir nuo plytelių. Veikia iškart užpylus ant paviršiaus. Dėl tiršto, gelinio pavidalo, nenuteka nuo vertikalių paviršių. Puikiai nuvalo apnašas net po vandeniu. Lankstus buteliuko kaklelis skirtas visoms kriauklių ir unitazų formoms.

Naudojimas : Tiesiai ant paviršiaus paskleisti gelį, jei reikia naudokite šepetėlį. Palikite suveikti 5 min. Nuskalaukite vandeniu. Po vandeniu: labai dažnai unitazuose po vandeniu susidarusios geltonos ar rudos spalvos apnašos būna sunkiai pašalinamos. Užpilkite produkto tiesiai į vandenį ant apnašų ir palikite kelioms valandoms (geriausia per naktį). Tuomet nuskalaukite vandeniu.

Čiaupams ir plytelėms: užlašinkite vieną lašelį produkto ant drėgnos kempinėlės ir lengvai patrinkite valomą paviršių. Netrukus gausiai nuskalaukite vandeniu. Nerūdijančio plieno paviršiai ims blizgėti. Netinka chromuotiems paviršiams.

Grindims: dėl savo baktericidinio poveikio, produktas gali būti naudojamas sanitariniam grindų valymui. Įpilkite 50 ml produkto į 5 L vandens ir plaukite įprastai. Malonaus migdolų kvapo. Tūris : 750 ml.